Naše Služby

očaroval vás design a kvalita

Jste tu správně! Jsme nadšenci, kteří hledají řešení aby jste byli spokojeni. Naše služby jsou komplexní od návrhu, přes zaměření až po realizaci. Pro Vás bez starostí. 

zadání návrhu

Pro zhotovení návrhu kuchyně od Vás potřebujeme znát  půdorys prostoru a popis Vaší vysněné kuchyně. Rádi se také dozvíme:
- umístění překážek (např. parapet, radiátor, výklenek)
- současné umístění rozvodů (voda, plyn, elektro, odpad, odtah)


Chci navrhnout kuchyň
 
 

představení návrhu

Už se těšíte, až příjdete na naše studio a na monitoru počítače uvidíte Váš zhmotněný sen! Žádné obavy, provedeme Vás detaině návrhem a předložíme cenovou nabídku. Rádi na schůzce uvítáme i rodinné příslušníky, kteří s Vámi budou kuchyni sdílet.

zaměření prostoru

Před objednáním kuchyně od německého dodavatele, zaměříme prostor a případné změny zaneseme do objednávky.

výkres instalací


Pro Váš klid Vám na vyžádání zhotovíme výkres instalací. Výkres instalací předáte stavbě, nebo podle něj připravíte potřebné přípojky sítí přesně tam, kde mají být.

montáž kuchyně


Naši odborní montéři namontují kuchyňskou linku do Vašeho prostoru, dle dohodnutých propozic. Nakonec se montují, kamenné desky a skleněné obklady, pokud jsou součástí díla.

výběr spotřebičů


Velmi důležitou součástí tvorby kuchyně je správný výběr spotřebičů. Naši designéři jsou velmi dobře znalí parametrů jednotlivých kuchyňských pomocníků a rádi Vám pomohou s výběrem toho pravého pro Vás. Nabízíme značky Electrolux, AEG, ale také Miele nebo De Dietrich, kterými jsme autorizovanými distributory. Na studiu je k vidění až stovka vestavných spotřebičů, dřezů a baterií.

ODSAVAče par

Zastupujeme firmu BORA, která je průkopníkem v odsavačích kombinovaných s varnou deskou, dále od nás můžete vybrat odsavače značek NOVY, FALMEC. Odsavače jsou zvláštním oborem, který potřebuje mnoho znalostí a zkušenností s montáží. U nás se o vše postaráme.

chcete návrh kuchyně nebo si s námi sjednat schůzku? Kontaktujte nás


Spolu se zprávou nám můžete zaslat i projektovou dokumentaci prostoru vaší kuchyně:
Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.